zajecia na basenie krakow olimp

Najważniejsze informacje o zajęciach pływackich

Umiejętność pływania i ogólnie radzenia sobie z wodzie nie tylko daje możliwość korzystania z przeróżnych form rozrywki, ale przede wszystkim powoduje, że dziecko jest bezpieczne w basenie, w rzece czy w po prostu w zbiornikach wodnych. Jeśli Twoja pociecha jeszcze nie umie tego robić albo chce się w tym doskonalić, to proponujemy nasze zajęcia pływackie dla dzieci!

Odbywają się one na basenie w Krakowie, przy ulicy Krowoderskiej 8, a także na pływalni w Niepołomicach. Od lat specjalizujemy się w organizowaniu obozów tematycznych dla dzieci – zajęcia na basenie są kolejną z naszych propozycji. Prowadzimy je dla pociech mających 5 i 6 lat z rodzicami, a także dla młodzieży. Zapraszamy nie tylko najmłodszych – również dorosłych.

ZAPISZ SIĘ
zajecia plywackie dla dzieci krakow

Zajęcia na basenie - cennik

Tworzymy grupy i dzielimy je w zależności od wieku i umiejętności. Za naukę pływania odpowiadają doświadczeni instruktorzy, mający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z młodzieżą. Koszt jednych zajęć wynosi od 35 zł. Uwaga: ponosisz go wyłącznie wtedy, gdy pojawisz się na basenie!

Nasze zajęcia pływackie dla dzieci, młodzieży i dorosłych są nastawione na maksymalny rozwój umiejętności pływania u uczestników, ale także na dobrą zabawę. Instruktorzy będą obserwować Twoje postępy, zwracać uwagę na popełniane błędy i sugerować, jak je poprawić. Naszym celem jest przygotowanie Cię do bezpiecznego, poprawnego technicznie pływania. Masz pytania? Wątpliwości? Nasz instruktor pomoże Ci je rozwiać. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 698 105 567. Czekamy!

Dlaczego warto sprawdzić nasze zajęcia na basenie?

lokalizacja ikona

Wiele lokalizacji

Nasze zajęcia są prowadzone na 3 różnych basenach w Krakowie i okolicach. Dotrzesz do nas bez problemu.

plywanie ikona

Bezstresowa nauka

Instruktorzy dbają, aby każdy wynosił z zajęć jak najwiecej cennej wiedzy. Nauczymy pływać każdego bez zbędnego stresu.

czlowiek ikona

Wykwalifikowana kadra

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pływania, które przekłada się na jakość zajęć. Pamiętaj, ze u nas nie ma czegoś takiego jak nuda.

Sprawdź wszystkie lokalizacje naszych zajęć pływackich!

Aktualne obozy dla dzieci i młodzieży

Grupa dzieci na nartach podczas zimowiska
Ikona kalendarza
29.01 - 4.02 2023
OBÓZ NARCIARSKI NA SŁOWACJI - ZUBEREC 2023

Obóz sportowy dla dzieci i młodzieży

Intensywne zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na nartach (5-6 godzin dziennie) prowadzone przez...