zajecia na basenie krakow olimp

Program zajęć pływackich w Wieliczce

Umiejętność pływania i ogólnie radzenia sobie z wodzie nie tylko daje możliwość korzystania z przeróżnych form rozrywki, ale przede wszystkim powoduje, że dziecko jest bezpieczne w basenie, w rzece czy w po prostu w zbiornikach wodnych. Jeśli Twoja pociecha jeszcze nie umie tego robić albo chce się w tym doskonalić, to proponujemy nasze zajęcia pływackie dla dzieci!

Odbywają się one na basenie w Krakowie, przy ulicy Krowoderskiej 8, a także na pływalni w Niepołomicach. Od lat specjalizujemy się w organizowaniu obozów tematycznych dla dzieci – zajęcia na basenie są kolejną z naszych propozycji. Prowadzimy je dla pociech mających 5 i 6 lat z rodzicami, a także dla młodzieży. Zapraszamy nie tylko najmłodszych – również dorosłych.

ZAPISZ SIĘ
zajecia plywackie dla dzieci krakow

Zajęcia na basenie w Wieliczce - cennik

Mieszkańcy Wieliczki i okolicy mogą skorzystać z możliwości nauki pływania i doskonalenia umiejętności. Ofertę zajęć kierujemy do dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy je na basenie w Wieliczce – odbywają się one pod okiem instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy osoby o różnym poziomie zaawansowania. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z basenem w Wieliczce, to jak najbardziej pomożemy Ci w rozwijaniu techniki i umiejętności od podstaw. Możesz czuć się tam bezpiecznie i czerpać przyjemność z takiej aktywności. Zajęcia pływackie w Wieliczce są odpłatne tylko wtedy, gdy się na nich pojawisz.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 698 105 567 i zadaj pytania. Nasz instruktor rozwieje Twoje wątpliwości!

ZAPISZ SIĘ

Sprawdź, gdzie jeszcze organizujemy zajęcie pływackie!

Aktualne obozy dla dzieci i młodzieży

Grupa dzieci na nartach podczas zimowiska
Ikona kalendarza
29.01 - 4.02 2023
OBÓZ NARCIARSKI NA SŁOWACJI - ZUBEREC 2023

Obóz sportowy dla dzieci i młodzieży

Intensywne zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na nartach (5-6 godzin dziennie) prowadzone przez...