zajecia na basenie krakow olimp

Program zajęć pływackich w Niepołomicach

Umiejętność pływania i ogólnie radzenia sobie z wodzie nie tylko daje możliwość korzystania z przeróżnych form rozrywki, ale przede wszystkim powoduje, że dziecko jest bezpieczne w basenie, w rzece czy w po prostu w zbiornikach wodnych. Jeśli Twoja pociecha jeszcze nie umie tego robić albo chce się w tym doskonalić, to proponujemy nasze zajęcia pływackie dla dzieci!

Odbywają się one na basenie w Krakowie, przy ulicy Krowoderskiej 8, a także na pływalni w Niepołomicach. Od lat specjalizujemy się w organizowaniu obozów tematycznych dla dzieci – zajęcia na basenie są kolejną z naszych propozycji. Prowadzimy je dla pociech mających 5 i 6 lat z rodzicami, a także dla młodzieży. Zapraszamy nie tylko najmłodszych – również dorosłych.

ZAPISZ SIĘ
zajecia plywackie dla dzieci krakow

Zajęcia na basenie w Niepołomicach - cennik

Zajęcia na basenie dla dzieci, młodzieży i dorosłych? Zapraszamy Cię do Niepołomic, gdzie na pływalni, pod okiem doświadczonych instruktorów, możesz rozwijać umiejętności pływackie. Zaczynasz od zera? Nie obawiaj się – kursantów dzielimy według wieku i doświadczenia. Możesz mieć pewność, że po kolejnych zajęciach Twoje umiejętności będą coraz większe, a technika coraz lepsza. Zajęcia na basenie w Niepołomicach są odpłatne tylko wtedy, jeśli się na nich pojawisz.

Chcesz się zapisać? A może masz pytania? Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu 698 105 567. Wybierz zajęcia pływackie w Niepołomicach, zwiększ swoje umiejętności i spędź aktywnie czas.

ZAPISZ SIĘ

Sprawdź, gdzie jeszcze organizujemy zajęcie pływackie!

Aktualne obozy dla dzieci i młodzieży

Grupa dzieci na nartach podczas zimowiska
Ikona kalendarza
29.01 - 4.02 2023
OBÓZ NARCIARSKI NA SŁOWACJI - ZUBEREC 2023

Obóz sportowy dla dzieci i młodzieży

Intensywne zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na nartach (5-6 godzin dziennie) prowadzone przez...