zajecia na basenie krakow olimp

Program zajęć pływackich w Krakowie

Umiejętność pływania i ogólnie radzenia sobie z wodzie nie tylko daje możliwość korzystania z przeróżnych form rozrywki, ale przede wszystkim powoduje, że dziecko jest bezpieczne w basenie, w rzece czy w po prostu w zbiornikach wodnych. Jeśli Twoja pociecha jeszcze nie umie tego robić albo chce się w tym doskonalić, to proponujemy nasze zajęcia pływackie dla dzieci!

Odbywają się one na basenie w Krakowie, przy ulicy Krowoderskiej 8, a także na pływalni w Niepołomicach. Od lat specjalizujemy się w organizowaniu obozów tematycznych dla dzieci – zajęcia na basenie są kolejną z naszych propozycji. Prowadzimy je dla pociech mających 5 i 6 lat z rodzicami, a także dla młodzieży. Zapraszamy nie tylko najmłodszych – również dorosłych.

ZAPISZ SIĘ
zajecia plywackie dla dzieci krakow

Zajęcia na basenie w Krakowie - cennik

Szukasz zajęć dla dziecka, które są rozwijające, wymagają aktywności, ale jednocześnie zapewniają dobrą zabawę? Zapraszamy Cię na trening na basenie w Krakowie, który realizujemy przy ulicy Krowoderskiej 8. Profesjonalna, doświadczona kadra prowadzi zajęcia nie tylko dla kilkulatków, ale również dla młodzieży i dorosłych. Proponujemy basen w Krakowie, gdzie będziemy wspólnie pracować nad rozwojem umiejętności pływackich.

Dopiero zaczynasz? Nie obawiaj się! Grupy dzielimy według wieku i umiejętności. Jedne zajęcia pływackie w Krakowie będą Cię kosztować tylko od 35 zł! Tego szukasz? Czekamy na kontakt! Zapisz się już teraz.

ZAPISZ SIĘ

Sprawdź, gdzie jeszcze organizujemy zajęcie pływackie!

Aktualne obozy dla dzieci i młodzieży

Grupa dzieci na nartach podczas zimowiska
Ikona kalendarza
29.01 - 4.02 2023
OBÓZ NARCIARSKI NA SŁOWACJI - ZUBEREC 2023

Obóz sportowy dla dzieci i młodzieży

Intensywne zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na nartach (5-6 godzin dziennie) prowadzone przez...