Grupa ludzi na zimowisku w Krynicy

Najważniejsze informacje o obozach zimowych

Lata doświadczenia w organizacji obozów i ogólnie w narciarstwie powodują, że potrafimy poznać młode talenty, wybrać osoby, które wymagają doszkolenia danych umiejętności – przydzielimy do takiej grupy, aby zimowisko w górach było dla dziecka wyjątkową przygodą. Chcemy, abyś wrócił z naszych obozów zimowych dla młodzieży, które organizujemy w 2022 roku, nie tylko z nowymi umiejętnościami, ale również mając nowych przyjaciół. Zapewnimy Ci do tego doskonałe warunki. Nasze zimowiska w górach są organizowane w miejscach dokładnie przez nas sprawdzonych. Będziesz korzystać z ośrodków wypoczynkowych zapewniających wysoki standard i smaczne jedzenie.

Znajdziesz się pod okiem specjalistów z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Oczywiście zapewniamy transport i przeróżne atrakcje na czas obozu zimowego. Masz wątpliwości? Wyślij nam zapytanie albo spotkajmy się na żywo – z przyjemnością Cię poznamy, opowiemy o naszych planach, doświadczeniach – będziesz wiedzieć, czego możesz się spodziewać po obozach zimowych. Czekamy!

ZAPISZ SIĘ
Narciarze na stoku

Zimowiska dla dzieci i młodzieży - co oferujemy?

Znakomite atrakcje

Zapewniamy wiele atrakcji oraz różnorodne zajęcia dla dzieci. Z nami możesz rozwijać swoje pasje i świetnie się bawić.

Bezpieczeństwo

Nasze obozy prowadzone są przez kadrę z 25 letnim doświadczeniem, która cała dobę dba o bezpieczeństwo podopiecznych. Dzieci mogą czuć się bezpieczne i równocześnie świetnie się bawić.

Transport

Zapewniamy transport, wyżywienie i nocleg w bardzo atrakcyjnych cenach.

Aktualne obozy dla dzieci i młodzieży

Aktualnie nie prowadzimy zapisów na obozy zimowe. Sprawdź naszą letnią ofertę!

Grupa dzieci na nartach podczas zimowiska
Ikona kalendarza
29.01 - 4.02 2023
OBÓZ NARCIARSKI NA SŁOWACJI - ZUBEREC 2023

Obóz sportowy dla dzieci i młodzieży

Intensywne zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na nartach (5-6 godzin dziennie) prowadzone przez...