Młodzież na łódce - zdjęcie z obozu na Mazurach

Najważniejsze informacje o obozach letnich

Obóz letni dla młodzieży, który Ci proponujemy, jest efektem ponad dwudziestu lat naszych doświadczeń w organizacji takich wyjazdów. Wiemy, czego oczekują uczestnicy naszych obozów i dlatego mamy dla Ciebie ofertę, dzięki której staniesz się wielkim fanem żeglarstwa – o ile jeszcze nim nie jesteś.

Proponujemy Ci obozy letnie dla dzieci i młodzieży, w czasie których znajdziesz się pod opieką absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – ludzi, którzy mają za sobą już wiele takich wyjazdów. Miejsca, w których będziesz opanowywać techniki żeglarstwa, są starannie wybrane – doskonale je znamy. Chodzi tutaj zarówno o noclegi, jak i zbiorniki, na których prowadzone są zajęcia. Nasze obozy żeglarskie zapewniają nie tylko rozwój w dziedzinie żeglarstwa, ale także doskonałą zabawę.

Każdy dzień obozu jest przepełniony atrakcjami. Doskonałą zabawę zapewnimy podczas wieczornych ognisk, grając na gitarze i smażąc kiełbaski – uczestnicy naszych wyjazdów uwielbiają takie przygody. Chcesz wiedzieć więcej? Czekamy na kontakt. Z przyjemnością Cię poznamy i opowiemy więcej o naszych obozach żeglarskich dla dzieci.

ZAPISZ SIĘ

Obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży - co oferujemy?

Niezapomniane wrażenia

Nasze obozy zapewniają podopiecznym wiele niezapomnianych wrażeń. Odwiedzamy miejsca, które są ciężko dostępne drogą lądową. Stary się przybliżyć piękno Polskiej natury.

Bezpieczeństwo

Nasza wykwalifikowana kadra składa się z absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, którzy są również ratownikami wodnymi i dbają o bezpieczeństwo przez całą dobę.

Sprawdzone ośrodki

Przez wiele lat doświadczenia nasze obozy odbywają się w sprawdzonych ośrodkach, które gwarantują świetne wyżywienie i nocleg. Podczas rejsów na Mazurach i Bałtyku odwiedzamy miejsca do których mamy pełne zaufanie.

Aktualne obozy dla dzieci i młodzieży

Grupa dzieci na nartach podczas zimowiska
Ikona kalendarza
29.01 - 4.02 2023
OBÓZ NARCIARSKI NA SŁOWACJI - ZUBEREC 2023

Obóz sportowy dla dzieci i młodzieży

Intensywne zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na nartach (5-6 godzin dziennie) prowadzone przez...