Grupa ludzi na zimowisku w Krynicy

Najważniejsze informacje o obozie narciarskim na Słowacji - Zuberec

Ikona kalendarza

Termin

29.01 - 4.02 2023

Ikona domku

Zakwaterowanie

Apartamenty 3-4 osobowe z łazienkami

Ikona posiłku

Wyżywienie

Posiłki 3 razy dziennie (domowa kuchnia)

Ikona portfela

Całkowity koszt wyjazdu

2190 zł*

*cena zawiera: ubezpieczenie, wyżywienie, zakwaterowanie, przejazd, karnet narciarski 6 dni

Narty na Słowacji w Zubercu - w programie:

Umiesz już jeździć na nartach i chcesz doskonalić umiejętności? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę? W obu przypadkach zapraszamy Cię na nasze zimowisko na Słowacji w Zubercu. W 2023 roku realizujemy kolejny obóz narciarski dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Na naszym wyjeździe nie będziesz się nudzić! Zakwaterujemy Cię w nowoczesnym pensjonacie, zapewnimy opiekę i smaczne posiłki. Nasz obóz zimowy na Słowacji będzie dla Ciebie przygodą, w czasie której rozwiniesz swoje umiejętności narciarskie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa zjazdowego.

Taki wyjazd to jednak nie tylko obóz narciarski dla dzieci i młodzieży. Zapewniamy również inne rozrywki, takie jak piesze wycieczki po okolicy, gra w tenisa stołowego, lodowisko, dyskoteki czy piłkarzyki. Nie zabraknie również wieczornych seansów z projektora kinowego na dużej sali. Dbamy o atmosferę zimowiska na Słowacji. Chcemy, abyś z wyjazdu powrócił z nowymi umiejętnościami i przyjaciółmi.

Przywiązujemy dużą uwagę do zajęć praktycznych i teoretycznych. Po każdym dniu treningów oglądamy filmy instruktażowe. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a dowiesz się jeszcze więcej o obozie narciarskim na Słowacji w 2023 roku.

Intensywne zajecia nauki i doskonalenia jazdy na nartach (5-6 godzin dziennie) prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa zjazdowego.

W związku z pandemią wirusa SARS CoV-2 (COVID-19) stosujemy się w pełni do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Aktualne obozy dla dzieci i młodzieży

Grupa dzieci na nartach podczas zimowiska
Ikona kalendarza
29.01 - 4.02 2023
OBÓZ NARCIARSKI NA SŁOWACJI - ZUBEREC 2023

Obóz sportowy dla dzieci i młodzieży

Intensywne zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na nartach (5-6 godzin dziennie) prowadzone przez...