Obozy letnie nad morzem

Najważniejsze informacje o obozie w Łebie nad morzem

Ikona kalendarza

Termin

6-16 lipca 2022

Ikona domku

Zakwaterowanie

Ośrodek JANINA-ŁEBA

Ikona posiłku

Wyżywienie

Posiłki 4 razy dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)

Ikona portfela

Koszt wyjazdu

2100zł/os.

Obóz Łeba Bałtyk 2022 - w programie:

Wybierz obóz nad Morzem Bałtyckim i spędź wyjątkowy czas, będąc otoczonym rówieśnikami i doświadczonymi opiekunami. Zapraszamy Cię na wyjazd, w czasie którego nie będziesz się nudzić. Miejsca, w których spędzisz obóz nad morzem, są starannie dobrane i dokładnie sprawdzone. Zwracamy uwagę na zadowolenie naszych dotychczasowym obozowiczów i ponownie wybieramy wyłącznie miejsca, które spełniły oczekiwania. Nasz obóz nad morzem planujemy tak, aby zapewnić Ci atrakcje bez względu na warunki pogodowe. Poza kąpielą w morzu na plażach w Łebie możesz również korzystać co drugi dzień z basenu krytego położonego na terenie ośrodka.

W czasie obozu nad Bałtykiem zobaczysz muzeum figur woskowych i fokarium w Łebie, Crazy Park Łeba, możesz korzystać ze ścianki wspinaczkowej, pływać kajakiem i odbywać wycieczki rowerowe.

Mamy kilkadziesiąt lat doświadczenia w organizowaniu takich wyjazdów. Będzie to dla Ciebie niezapomniana przygoda, w czasie której poznasz przyjaciół i będziesz odliczać dni do kolejnego obozu letniego nad morzem. Czekamy na kontakt – pozwól się poznać i opowiedzieć sobie o naszych wyjazdach.

Aktualne obozy dla dzieci i młodzieży

Grupa dzieci na nartach podczas zimowiska
Ikona kalendarza
29.01 - 4.02 2023
OBÓZ NARCIARSKI NA SŁOWACJI - ZUBEREC 2023

Obóz sportowy dla dzieci i młodzieży

Intensywne zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na nartach (5-6 godzin dziennie) prowadzone przez...